КИЇВ (QHA) -

Проект закону про реінтеграцію Донбасу найближчим часом винесуть на обговорення громадськості. Про це сьогодні у кулуарах Верховної Ради України журналістам заявив голова фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов.

— Зараз остаточно оформлюються положення цього закону, які найближчими днями будуть винесені на обговорення громадськості. Після того, як ми узгодимо всі ці позиції, думаю, він буде винесений до залу і проголосований, сказав Герасимов, зазначивши, що законопроект повинен об'єднати парламентарів, як і всі законодавчі ініціативи президента.

За словами нардепа, всі резонансні законопроекти повинні проходити серйозне обговорення громадськості, експертного середовища та парламенту.

Нагадаємо, 14 червня президент України Петро Порошенко повідомив, що за його дорученням розробляється проект закону про реінтеграцію Донбасу, яким буде передбачено низку заходів щодо повернення окупованих територій України. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти і народні депутати. Законопроект базується на умовах, закріплених у Мінських домовленостях.

Раніше Олександр Турчинов висловив думку, що антитерористичну операцію в Україні пора завершити і перейти до нового формату захисту країни від гібридної агресії Росії.

ФОТО: інтернет

QHA