КИЇВ (QHA) -

У зоні проведення антитерористичної операції (АТО) бойовики обстріляли позиції Збройних сил України (ЗСУ), в результаті чого загинули троє українських військовослужбовців. Про це повідомила прес-служба АТО у Facebook.

— За минулу добу російсько-терористичні війська 14 разів обстріляли позиції Збройних сил України. У половині випадків українські військовослужбовці придушували вогневу активність окупантів. На жаль, в результаті ворожих обстрілів троє українських військовослужбовців загинули, сказано у повідомленні.

На Луганському напрямку бойовики з важкої артилерії мінометів калібру 152 міліметра, гранатометів і кулеметів — обстріляли позиції ЗСУ на Світлодарській дузі біля Луганського, Зайцевого і Травневого.

На Приазов'ї під обстріли потрапили Лебединське і Павлопіль.

У другій половині доби бойовики також порушували перемир'я з озброєння БМП у Гнутовому. На інших ділянках нашої оборони неспокійно було недалеко від Кам'янки, де загарбники використовували весь спектр піхотного озброєння, зазначили у прес-центрі.

QHA повідомляло, що у зоні АТО в результаті обстрілів бойовиків поранені четверо українських бійців. Всього за минулу добу бойовики 31 раз обстріляли позиції Збройних сил України на Донбасі. Біля Травневого і Новолуганського бойовики також порушували перемир'я, стріляючи з гранатометів і кулеметів.

QHA