АВДІЇВКА (QHA) -

У районі проведення АТО у п'ятницю, 11 серпня знову загострилася ситуація під Авдіївкою (Донецька область), повідомляє прес-центр штабу АТО станом на 18.00.

Бойовики обстрілювали позиції ЗСУ з мінометів, гранатометів і великокаліберних кулеметів.

— У відповідь українські військові накривали противника вогнем, змушуючи дотримуватися режиму тиші. На жаль, в результаті цих протистоянь 3 наших бійців отримали поранення, ще один був травмований, йдеться у повідомленні.

У штабі АТО зазначили, що, за оперативними даними, денний обстріл українських позицій бойовики влаштували для демонстрації представникам ОБСЄ напруженої ситуації в Авдіївці.

— У цьому районі злочинці вже неодноразово прагнуть нав'язати спільне відведення сил від лінії розмежування і створення так званої «Авдіївської сірої зони». У той же час сили АТО ніколи не планували міняти позиції, тому місто перебуває і перебуватиме під контролем і захистом Збройних сил України, наголошують у прес-центрі штабу спецоперації.

Крім того, повідомляється у зведенні, вночі на Луганському напрямку бойовики били з гранатометів неподалік від Новоолександрівки.

— А під час обстрілу нашого опорного пункту у Кримському, ще один український захисник отримав поранення, додали у прес-центрі.

Як повідомляло раніше QHA, мирні жителі селища Саханка, яке наразі контролюється угрупованням «ДНР», розповіли спостерігачам СММ ОБСЄ про те, що проросійські бойовики розмістили у селищі танки і вели звідти обстріли.

ФОТО: інтернет

QHA