КИЇВ (QHA) -

За останні три доби бойовики російсько-окупаційних військ понад 100 разів порушили режим припинення вогню і у черговий раз зірвали розведення сил і засобів сторін у Станиці Луганській. Про це сьогодні, 27 березня, заявили у прес-центрі штабу АТО.

— Цинічно порушуючи "режим всеосяжного перемир'я", бойовики російсько-окупаційних військ особливо активізувалися на донецькому напрямку, застосовуючи при цьому озброєння, яке мало бути відведено від лінії розмежування сторін, — йдеться у повідомленні.

У штабі зазначили, що тільки за минулі три доби, бойовики більше 100 разів порушували режим припинення вогню. По позиціях ЗС України випущено понад 40 снарядів та мін. Також було зафіксовано випадки роботи ворожих снайперів.

Також опівночі 26 березня окупанти відкрили провокаційний вогонь по українських позиціях поблизу населеного пункту Станиця Луганська, щоб у черговий раз уникнути розведення сил та засобів.

Нагадаємо, за минулу добу бойовики терористичних угруповань в зоні проведення АТО на Донбасі 47 разів порушили режим тиші. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.

QHA повідомляло, що Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі оголосила про безстрокове припинення вогню з 30 березня у зв'язку із пасхальними святами.

QHA