КИЇВ (QHA) -

За чотири роки проведення антитерористичної операції на Сході України загинуло близько 10 тис. людей. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря під час круглого столу, який проходив у Києві 14 грудня, передає кореспондент QHA.

— Згідно з даними Організації Об'єднаних Націй, за чотири роки бойового конфлікту на Сході України загинуло близько 10 тис. людей, 30 тис. були поранені. За різними даними, зниклих безвісти від 500 до 1500 людей. Зараз втрати збільшуються не тільки серед військових, але і серед цивільного населення. Особливо це стосується дітей та жертв від розриву мін,  розповів Немиря.

Він також зазначив, що Мінський формат і Нормандський процес не приносять результатів для досягнення мирного врегулювання конфлікту.

Раніше QHA повідомляло, що перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко у Вашингтоні обговорила з представниками Державного департаменту і Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки (США) питання звільнення заручників і політв'язнів Кремля, а також порушення прав людини на окупованих територіях України.

QHA