АНКАРА (QHA) -

Німеччина виводить свої ВПС із турецької військово-повітряної бази «Інджирлік». Очікується, що виведення відбудеться протягом цього тижня, повідомляє Trend.

Глава турецького МЗС Мевлют Чавушоглу заявив, що Туреччина не надала дозволу групі німецьких депутатів для здійснення візиту на військову базу «Інджірлік». За його словами, німецькі депутати можуть відвідувати тільки військово-повітряну базу «Конья» в однойменній провінції.

Учора, 5 червня глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель прибув до Анкари для обговорення питання присутності ВПС Німеччини на базі «Інджирлік». За день до початку візиту групи німецьких депутатів на військову базу МЗС ФРН було проінформоване про неможливість такої поїздки.

За словами канцлера Німеччини Ангели Меркель, Німеччина продовжить пошук альтернативи для переміщення німецького військового контингенту в сусідні країни.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, коментуючи слова Меркель, сказав, що можливе виведення ВПС Німеччини з авіабази Інджирлік на півдні Туреччини не викликає особливих проблем для Анкари.

Як повідомляло QHA, Туреччина блокує участь Австрії у програмах військової співпраці НАТО.

ФОТО: інтернет

QHA