КИЇВ (QHA) -

У бесіді з журналістами телеканалу народний депутат і Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу ще раз повторив тезу про те, що повернути Крим з-під російської анексії виключно військовим шляхом дуже небезпечно, оскільки Кремль перетворив півострів на свою військову базу:

— Крим зараз перетворили в таку військову базу, у нас навіть є інформація, що зараз там 6 ядерних боєголовок. Тому розгортати військові дії там дуже небезпечно.

Крім того, за його словами, військові дії на території півострова можуть призвести до етнічних чисток, як це було свого часу в Чечні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA раніше, про те, що окупант розмістив ядерну зброю в анексованому Криму Мустафа Джемілєв говорив і під час свого виступу в Європейському парламенті у лютому цього року.

— Тому Північноатлантичний альянс повинен твердо відреагувати на посилення військової могутності російськими окупантами в Криму, — сказав у лютому цього року лідер кримськотатарського народу в інтерв'ю виданню «Апостроф».

Ще раніше експерти заявляли, що мілітаризація Криму привела до його високої дотаційності та до загального занепаду туризму.

Нагадаємо, що у пропагандистському фільмі Андрія Кондрашева  «Крим. Шлях на батьківщину», як раніше повідомляло ВВС, Путін цинічно зізнався у готовності використовувати ядерну зброю при виникненні перешкод у здійсненні незаконної анексії півострова.

ФОТО: інтернет

QHA