КИЇВ (QHA) -

У Львівській області військовослужбовці Збройних сил України (ЗСУ) спільно з військовими США розпочали планування багатонаціональних навчань Rapid Trident — 2018. Про це повідомила прес-служба Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

— Розпочалося планування найбільших спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та військових підрозділів іноземних держав Rapid Trident — 2018. До проведення початкової планувальної конференції залучені представники командування Сухопутних військ ЗСУ та військово-тренувальної місії ЗС США, — йдеться у повідомленні.

У плануванні також беруть участь військовослужбовці Великобританії та Канади, а також офіцери армій більше 10 країн-учасниць НАТО і держав-партнерів Північноатлантичного альянсу.

— Протягом тижня учасники конференції працюватимуть над розробкою та відпрацюванням спільних документів, будуть регламентувати проведення кожного з етапів майбутніх навчань.

QHA повідомляло, що 22 вересня завершилися навчання Rapid Trident — 2017 на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які проходили у Львівській області. Окрім України і США, у навчаннях взяли участь військовослужбовці з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії. В цілому, до навчань було залучено 2 500 військовослужбовців.

QHA