СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Понад 5 тисяч артилеристів вивели на 19 полігонів Південного військового округу Росії в окупованому країною-агресором Криму, Ростовській, Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях Російської Федерації, Дагестані, Північній Осетії, а також на територіях російських військових баз в Абхазії, Вірменії і Південної Осетії. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на начальника прес-служби ПВО полковника Вадима Астаф'єва.

— Протягом місяця ракетники і артилеристи відточуватимуть свою професійну майстерність, проведуть бойове злагодження взводів, батарей і дивізіонів, освоять нові форми і способи виконання вогневих завдань з підтримки мотострілецьких і танкових підрозділів у складній обстановці сучасного загальновійськового бою. Особливу увагу буде приділено тренуванням у системі розвідувально-вогневих і розвідувально-ударних контурів, цитує джерело слова начальника прес-служби.

Вказується, що пройдуть тренування з керування вогнем артилерії об'єднань, з'єднань з бойовими стрільбами з реактивних систем залпового вогню "Торнадо-Г", "Ураган", "Смерч", 152-мм гаубиць 2С19 "Мста-С" і 2С3 "Акація", 122-мм САУ 2С1 "Гвоздика", самохідних артилерійських знарядь 2С9 "Нона", а для коригування вогню артилерії будуть використовуватися комплекси безпілотних літальних апаратів.

Також наголошується, що всього окупантами сплановано проведення понад 100 тактичних навчань з батареями з бойовою стрільбою, близько 40 контрольних занять зі стрільби і керування вогнем дивізіонів.

ФОТО: інтернет

QHA