ЛОНДОН (QHA) -

Великобританія планує створити радіолокатор для захисту повітряного простору північної частини країни від Російської Федерації (РФ). Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони країни.

— Ми завжди захищатимемо наше небо від російської агресії. Цей радар життєво важливий для безпеки Великобританії, оскільки ми відповідаємо на посилення глобальних загроз і підвищуємо нашу здатність відповідати на них. Дії Росії не обмежаться межами Східної Європи, цитують у відомстві главу Міноборони Гевіна Вільямсона.

Вільямсон відзначив, що «Росія загрожує тисячам і тисячам життів».

Радіолокаційний пристрій дозволить військово-повітряним силам Великобританії контролювати повітряний простір в районі Норвезького моря.

QHA повідомляло, що міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон звинуватив Росію у шпигунстві за британською стратегічною інфраструктурою. На думку міністра, російські шпигуни фотографують британські електростанції, а також стежать за системами комунікацій, за якими до країни надходить енергія, зокрема з інших держав Європи. Таку поведінку Вільямсон назвав «абсолютно неприйнятною».

QHA