ДОНЕЦЬК (QHA) -

Командування російсько-терористичних військ на окупованому Донбасі не веде облік убитих бойовиків, і не виплачує їхнім сім'ям компенсації.

Про це повідомляється у звіті Головного управління розвідки Міноборони України.

Зазначається, що облік загиблих і поранених ведеться формально, соціальний захист їхніх сімей практично відсутній. Це негативно впливає на морально-психологічний стан терористів і призводить до збільшення випадків дезертирства.

Також відсутня або взагалі не відповідає дійсності інформація про членів сімей загиблих і поранених військовослужбовців російських окупаційних військ.

— Комісія Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ, яка здійснювала перевірку з'єднань і частин 2 АК, звернула увагу командування корпусу на «завищені» дані про бойові санітарні та безповоротні втрати і рекомендувала знизити витрати на грошові компенсації пораненим військовослужбовцям і сім'ям загиблих в умовах обмеженого фінансування.

Як повідомляло QHA, бойовики російсько-терористичних військ на окупованому Донбасі регулярно вживають алкоголь і наркотики, що часто призводить до випадків загибелі.

ФОТО: інтернет

QHA