КИЇВ (QHA) -

5 липня підписано наказ та затверджено положення про створення у Києві поліцейської академії Національної поліції України, повідомляє у Facebook глава Нацполіціі Сергій Князєв.

Під час першого набору планується прийняти 500 поліцейських, надалі набір складатиме 1000-1200 курсантів. Голова Нацполіціі повідомляє, що пропонується нова система набору. За наявності професійних якостей для навчання у вищих навчальних закладах системи МВС рекомендуватимуть патрульних з 1-3-річним досвідом.

— Основна мета: хочеш стати офіцером поліції послужи патрульним, прояви себе, зрозумій, що це твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за домовленостями батьків і друзів, вважає Князєв.

На його переконання, створення поліцейської академії значно зменшить кількість браку при важкій процедурі кадровому відборі. Князєв вважає, що з часом громадяни «перестануть бачити при спілкуванні з поліцією бездушних, малоосвічених, не зацікавлених у кінцевому результаті і невмотивованих чиновників у поліцейській формі».

Ми провели аналіз і бачимо, що найбільше скарг на дії або бездіяльність поліції від громадян саме в цьому напрямку, додав він.

ФОТО: інтернет

QHA