ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 11 вересня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район Львівської області) відбулася офіційна церемонія відкриття українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ Rapid Trident-2017 (Стрімкий Тризуб-2017). Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

— Цього року у військових маневрах бере участь безпрецедентна кількість учасників близько 2500 військовослужбовців із 15 країн світу. Крім України і США, до навчання залучені військовослужбовці з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії, сказано у повідомленні.

Метою Rapid Trident-2017 є впровадження у Збройні Сили України передового досвіду армій провідних країн світу, обмін професійними навичками, поліпшення рівня взаємодії між штабами та підрозділами сухопутних військ України, США, армій країн-учасниць і партнерів НАТО, а також членів програми «Партнерство заради миру».

Крім цього, за планом навчань будуть спільні заходи із залученням літаків і вертольотів військово-транспортної авіації: двох вертольотів Мi-8, літака АН-26 і американського С-130.

QHA