КИЇВ (QHA) -

Екс-лідер луганських бойовиків, колаборант, зрадник і злочинець, з вини якого загинули тисячі громадян України і ще сотні тисяч стали біженцями, Ігор Плотницький до цих пір знаходиться на території Росії.

Про це повідомив керівник апарату глави СБУ Ігор Гуськов.

— За нашими матеріалами, Плотницький знаходиться на території Російської Федерації. І це поки все, що я можу сказати. Тому що багато можна розповідати, але краще показувати конкретними матеріалами, — зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що автомобільний кортеж з ватажком "ЛНР" виїхав з підконтрольної бойовикам території Луганська. Разом з Плотницьким "ЛНР" покинула керівник "адміністрації" Ірина Тейцман, раніше звинувачена у спробі "держперевороту", і так звана глава ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаєва.

Відзначимо, ватажок самопроголошеної "Луганської народної республіки" ("ЛНР") Ігор Плотницький підписав указ про введення на території регіону надзвичайного стану.

Перед цим Плотницький був заблокований у підвальних приміщеннях будівлі адміністрації у Луганську. Згідно з отриманою інформацією, разом з Плотницьким у підвалі утримували його охорону, дружину і "главу адміністрації" Ірину Тейцман.

Джерело: Громадське радіо

QHA