ВЛАДИВОСТОК (QHA) -

У порту Владивостока зайнявся корабель Тихоокеанського флоту Росії «Маршал Шапошніков». Займання сталося в декількох приміщеннях у надбудові.

У Морському рятувально-координаційному центрі Владивостока заявили, що постраждалих у результаті пожежі немає, екіпаж корабля евакуйовано.

— 16 лютого о 14:44 на пульт пожежної охорони міста Находка надійшло повідомлення про займання на судні, що знаходиться на ремонті в плавучому доці бази активного морського рибальства у м. Находка причал №22, розташованому за адресою: вул. Макарова, 5. Протягом 8 хвилин на місце пожежі прибули перші розрахунки вогнеборців та приступили до гасіння. Спостерігалося відкрите горіння приміщення майстерні всередині судна. За попередніми даними, постраждалих немає. О 14:58 пожежу було локалізовано, — заявили у МНС РФ.

У прес-службі Східного військового округу Тихоокеанського флоту повідомили, що пожежа почалася під час зварювальних робіт.

Раніше повідомлялося, що російський корабель, який перевозив обладнання для зенітних ракетних систем С-400 "Тріумф", потрапив в шторм у районі протоки Ла-Манш. Корабель отримав пошкодження і був змушений повернутися в Росію.

QHA