МОСКВА (QHA) -

В Росії висловили розчарування тим, що США видали одній з компаній ліцензію на постачання Україні крупнокаліберних снайперських гвинтівок.

Про це заявив статс-секретар МЗС РФ Григорій Карасін.

— Таким чином вашингтонські "яструби" намагаються, як вони вважають, підняти для Росії "ціну конфлікту на Донбасі". Це дуже збиткова і небезпечна логіка, зазначив він.

Перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич заявив, що американці «штовхають українських силовиків до війни».

Відзначимо, у 2014 році РФ порушила міжнародне право на недоторканність і непорушність кордонів, окупувавши український Крим і почавши гібридну війну проти України на українському Донбасі. З 2014 року частина Донецької та Луганської областей і Крим знаходяться під російською окупацією, проти місцевих українських громадян проводиться терор і залякування.

Раніше повідомлялося, що уряд США наближається до зміни політики щодо надання Україні оборонної зброї.

Нагадаємо, колишній заступник генсека Північноатлантичного альянсу, експерт Центру досліджень зовнішньої політики США Atlantic Council Александер Вершбоу заявив, що настав час президенту США Дональду Трампу надати летальну зброю Україні, що має стати найкращим запобіжником від подальшої агресії Росії і сприятиме відновленню суверенітету України.

Джерело: РИА Новости

QHA