ДОНЕЦЬК (QHA) -

В окупованих районах Донецької і Луганської області у зв'язку із затвердженням безвізу для українців різко зросла кількість охочих отримати український біометричний паспорт. Про це повідомив у Facebook народний депутат України, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Місцеві «організації» почали використовувати «фактор паспорту» для популяризації турів жителям так званих «ЛДНР» на вільну територію країни.

— Різко зросла кількість «фірм та організацій», які організовують поїздки на неокуповану територію Донбасу тепер не тільки за покупками і задля зняття грошей у банкоматах, а й використовують «паспортний фактор» у рекламі для залучення нових клієнтів. Тепер реклама так званих «шоп-турів» за українськими продуктами і ліками супроводжується інформацією про «можливості оформити український біометричний (нового зразка) паспорт».

Тури такого типу вже організовані до Волновахи, Сєвєродонецька, Маріуполя, Лисичанська та інших міст.

Нагадаємо, 6 квітня Європейський парламент підтримав надання Україні безвізового режиму з ЄС, а 26 квітня процедуру завірили посли ЄС. Очікується, що безвізовий режим набуде чинності у червні 2017 року, після чого громадяни України зможуть перебувати у країнах Євросоюзу по 90 днів кожні півроку.

ФОТО: інтернет

QHA