КИЇВ (QHA) -

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей діють спеціальні центри з організації терактів, які координуються кадровими офіцерами російських спецслужб.

Про це на брифінгу заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

— Хочу сказати, що на неконтрольованих українською владою територіях Донецької та Луганської областей діють спеціальні центри, які координуються кадровими офіцерами (російськими, — Ред.). Спецслужби поставили терористичні акти на потік. Прізвищами і конкретними даними цих людей слідство володіє, ми до них наблизилися впритул, — зазначив він.

Матіос також звернув увагу на те, що допомогу у виконанні цих терористичних актів надавали деякі громадяни, які проживають на території декількох українських областей.

— Мотиви їх дій, їх матеріальну зацікавленість тощо будемо встановлювати і будемо робити все, щоб цих людей затримати, — додав прокурор.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України опублікувала фотографію людини, яка організувала вбивство полковника СБУ Олександра Хараберюша в Маріуполі в березні цього року.

Ним виявився бойовик на прізвисько Ленін, який керує центром спеціальних операцій так званого "МДБ ДНР", створеного під кураторством російських спецслужб.

QHA