ЛУГАНСЬК (QHA) -

В окупованому Луганську вже кілька годин не працюють телебачення і радіо.

Про це повідомили жителі окупованого міста на умовах анонімності.

— Вже 2 години не працює жоден телеканал. Радіо теж не працює, — сказав один із жителів.

У той же час на YouTube-каналі в інтернеті виходять випуски новин так званої ДТРК "ЛНР", в яких показують присутність неідентифікованих озброєних людей і бронетехніки в центрі міста.

Інший житель окупованого міста розповів, що йому не вдалося отримати в поштовому відділенні грошовий переказ.

— Ми з дружиною підійшли відділення закрите. Поки ми дивилися оголошення на дверях, вийшов співробітник пошти. На наше запитання, коли можна буде отримати гроші, він заявив, що десь годину тому приїхала інкасаторська машина і забрала всі гроші. І додав, що раніше такого ніколи не було,  зазначив житель Луганська.

Ця ж людина повідомила, що, проходячи повз один з банків, побачив досить велику чергу. Це її здивувало, оскільки луганчани вже звикли до напівпорожніх банківських приміщень.

Можна припустити, що люди, побоюючись розвитку конфлікту між кримінальними угрупованнями так званого голови "ЛНР" Ігоря Плотницького і так званого "міністра" внутрішніх справ "ЛНР" Ігоря Корнета, почали запасатися всім необхідним.

Також у соцмережах є повідомлення про те, що в окупованому Луганську відключили "місцевий" мобільний зв'язок "Лугаком".

QHA повідомляло, що 21 листопада центр окупованого Луганська заблокували люди у військовій формі без розпізнавальних знаків з автоматами і бронетранспортером. Люди в балаклавах і з автоматами оточили адміністративні будівлі, зокрема будівлю так званого "МВС ЛНР", підігнали туди БТР і перекрили прохід і проїзд по вулицях.

Пізніше в "ЛНР" звинуватили в інсценуванні державного перевороту "главу адміністрації" Ігоря Плотницького Ірину Тейцман.

Джерело: Укрінформ

QHA