ВІДЕНЬ (QHA) -

Голова Організації з безпеки і співпраці в Європі, глава МЗС Австрії Себастьян Курц закликав проросійських бойовиків не ставити під загрозу виконання Мінських угод, йдеться в заяві ОБСЄ.

— Я закликаю всі сторони конструктивно працювати, використовуючи існуючі переговорні формати, особливо Тристоронню контактну групу, проявляти свій інтерес і вирішувати конкретні питання, які стосуються людей, що живуть на сході України, — заявив дипломат.

Крім того, він висловив стурбованість «провокаційною риторикою, яка чується з Донецька», маючи на увазі заяву «глави ДНР» Олександра Захарченко про створення держави «Малоросія».

Себастьян Курц закликав сторони конфлікту утримуватися від «будь-яких конфронтаційних заяв і дій, які ставлять під загрозу виконання Мінських домовленостей і кидають виклик суверенітету і територіальній цілісності України».

Нагадаємо, вчора керівник терористичної організації «ДНР» Олександр Захарченко заявив про створення нової псевдодержави під назвою «Малоросія», яка, за його словами, має стати «наступником України».

ФОТО: УНІАН

QHA