ЛУГАНСЬК (QHA) -

З непідконтрольної Україні території Луганської області регулярно ходять автобуси до окупованого Криму. Про це стало відомо зі свіжого звіту Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ:

— Спостерігачі відвідали два прикордонних райони, які наразі не контролюються урядом. Перебуваючи в пункті пропуску біля смт Ізварине (52 км на південний схід від Луганська), протягом 75 хвилин команда СММ бачила, як з України виїхало близько 20 цивільних автомобілів (переважно з українськими номерними знаками) і 2 автобуси (один з українськими номерними знаками, а другий з табличками «ЛНР»), а також вийшли 40 пішоходів.

Пасажир одного з автобусів розповів про вартість квитка до окупованого Криму:

Спостерігачі відзначили, що за аналогічний період часу в Україну в'їхав один автобус (з українськими номерними знаками), сім цивільних транспортних засобів, а також зайшли 28 пішоходів. Пасажир (чоловік) одного з автобусів сполученням «Луганськ Ялта» повідомив СММ, що автобус цим маршрутом ходить кілька разів на тиждень, а проїзд триває близько доби і коштує 2000 російських рублів.

Як повідомляло QHA, в Донецькій області озброєні бойовики з нашивками у вигляді черепів і кісток, посилаючись на «навчання», намагалися перешкоджати роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і кричали на спостерігачів невстановленою мовою.

ФОТО: інтернет

QHA