КИЇВ (QHA) -

В окупованій Макіївці п’яні бойовики так званої «ДНР» насварили спостерігачів СММ ОБСЄ, а один з них завдав незначних пошкоджень автомобілю місії.

Про це повідомляється у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

— Перебуваючи 3 січня у підконтрольній так званій «ДНР» Макіївці (12 км на північний схід від Донецька), СММ побачив двох явно нетверезих людей, які стверджували, що вони є членами «ДНР». Один з них наблизився до СММ і почав робити якісь гнівні зауваження. Незабаром після цього спостерігачі СММ побачили, як той же самий чоловік вдарив ногою по пластиковій решітці радіатора автомобіля Місії припаркованої у 10-15 метрах неподалік, в результаті чого автомобіль зазнав незначних пошкоджень. СММ негайно покинув цей район.

Варто зазначити, що патрулі СММ ОБСЄ використовують для роботи у зоні конфлікту на Донбасі броньовані позашляховики "Toyota Land Cruiser" вагою близько 4,5 тонн

Торік взимку БПЛА СММ ОБСЄ сфотографував ГРАДи бойовиків на вогневих позиціях у Макіївці, які обстрілювали Авдіївську промзону. 

Раніше СММ ОБСЄ повідомляло, що на непідконтрольні уряду території Донеччини і Луганщини торік припадало понад 2/3 випадків порушень розміщення важкої техніки, а також випадків перешкод діяльності Місії.

QHA