СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

На одному із загальновійськових полігонів на території анексованого Росією Криму відбулося батальйонне тактичне навчання за участю мотострільців Чорноморського флоту. Про це повідомляє прес-служба Південного військового округу.

— Тактичні прийоми переміщення мотострілецьких і танкових підрозділів виконувалися в умовах застосування умовним противником хімічної зброї, а також засобів радіоелектронної боротьби. Маневрування на полі бою забезпечували інженерно-саперні підрозділи, що прокладали прохід у мінних полях, також виконуючи інженерне облаштуваання нових вогневих позицій, йдеться у повідомленні.

У складі розвідувальних підрозділів діяли фахівці комплексів безпілотних літальних апаратів «Орлан-10». Отриману з їхньою допомогою інформацію про місцеперебування умовного противника використовували артилерійські розрахунки мінометів «Сани» і гаубичних батарей «Мста-Б».

Генштаб Збройних сил України вважає будь-які навчання, які проходять на території анексованого Криму, незаконними.

НАТО висловило стурбованість тим, що Росія не попереджає нікого про проведення військових навчань на території окупованого Криму.

— Військові навчання Росії на території Криму за міжнародним правом незаконні, оскільки український уряд не давав своєї згоди, сказала офіційний представник альянсу Оана Лунгеску газеті Independent.

За її словами, за останні роки російська активність у Чорноморському регіоні значно зросла, а зміцнення Росії у Криму є загрозою для стабільності в регіоні і міжнародної безпеки.

ФОТО: ТАСС

QHA