ДОНЕЦЬК (QHA) -

У Донецьку пропав журналіст і письменник Станіслав Васін, який залишився на непідконтрольній Україні території, щоб бути у центрі подій і розповідати про те, що відбувається в окупації. Про це повідомив колишній народний депутат Єгор Фірсов на своїй сторінці у Facebook.

— У Донецьку пропав безвісти журналіст і письменник Станіслав Васін. Швидше за все, його схопили бойовики. При цьому його аккаунт у Facebook активний, з нього надсилають повідомлення і розміщують пости. Швидше за все, з нього пише не Стас, оскільки на телефон він не відповідає. Родичі не можуть його знайти, зв'язку з ним немає, написав він.

Фірсов зазначив, що у квартирі Васіна є сліди злому і обшуку.

— Весь цей час Станіслав перебував на непідконтрольній території, оскільки вважав за свій обов'язок залишатися в центрі подій і писати про те, що там відбувається. На ризики не зважав, хоча і усвідомлював, чим це загрожує.

Нагадаємо, відомий український історик-релігієзнавець Ігор Козловський був схоплений бойовиками «ДНР» 27 січня 2016 року. Вченого взяли в полон посеред дня у центрі міста і відвезли у підвали так званого «МДБ» («Міністерства державної безпеки»).

Кілька днів тому стало відомо, що бойовики відправили Ігоря Козловського в колонію міста Горлівки.

ФОТО: інтернет

QHA