ДОНЕЦЬК (QHA) -

Бойовики ОРДО поширили інформацію про те, що нібито затримали групу українських диверсантів, які готували знищення телевежі в Донецьку, повідомляє «Українська правда».

— Співробітники правоохоронних органів «ДНР» затримали групу українських диверсантів на чолі з її лідером військовослужбовцем спецназу. Про це заявили сьогодні у прес-службі «міністерства державної безпеки країни, пише сепаратистське видання ДАН.

Там стверджують, що «диверсантів» нібито підіслали в ОРДО співробітники контррозвідки СБУ, а лідером групи був військовослужбовець Головного управління розвідки України з міста Хмельницький Олег Сугерія. Повідомляється, що одним з основних завдань СБУ було знищення телевізійної вежі у Петровському районі Донецька.

Перед здійсненням диверсійно-терористичного акту група диверсантів і її лідер затримані правоохоронцями республіки, зазначає сайт пропаганди.

Також він стверджує, що раніше українські спецслужби нібито вже здійснювали спроби знищити цей передавальний пристрій руками диверсантів, але всі вони зараз «знаходяться під арештом».

На це повідомлення відреагувала спікер СБУ Олена Гітлянська.

Пропагандисти «МДБ ДНР» так і не навчилися хоча б професійно створювати свої фейки, - заявила вона на своїй сторінці у Facebook.

Спікер наголосила, що Служба безпеки України не має жодного відношення до фігурантів фейкових новин російсько-терористичних угруповань, «які створюються для залякування населення тимчасово окупованих і анексованих територій нашої країни».

Як відомо, російські спецслужби раніше неодноразово заявляли про затримання у Криму нібито українських диверсантів. Зокрема 15 серпня ФСБ Росії заявила про запобігання у Криму ряду диверсій проти об'єктів інфраструктури і життєзабезпечення півострова та затримання «агента Служби безпеки України» Геннадія Лимешка.

Як повідомляло раніше QHA, Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту у МЗС Росії для з'ясування обставин і причин затримання у Криму українського громадянина Геннадія Лимешка.

ФОТО: інтернет

QHA