КИЇВ (QHA) -

Головна військова прокуратура провела 28 одночасних обшуків житла і приміщень підприємств, зокрема ВАТ «Укрзалізниця», у рамках розслідування провадження у фінансуванні тероризму, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

— Встановлено, що нілька комерційних підприємств і посадових осіб публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» організували поставку продукції підприємств, розташованих у «ЛНР»/«ДНР», для потреб ОАО «Укрзалізниця», з виводженням державних коштів шляхом оплати через низку фіктивних підприємств до бюджетів псевдореспублік, — йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що вказані особи, будучи представниками російських підприємств, за сприяння посадових осіб «Укрзалізниці» вчинили дії зі зменшення тарифів для російських компаній під час укладання договорів транзитних вантажних залізничних перевезень по території України.

— З метою збору доказів поки проведено 28 одночасних обшуків житла, приміщень підприємств, у тому числі ВАТ «Укрзалізниці». Вилучені документи та гроші, — відзначили в ГПУ.

Досудове розслідування здійснюється в виробництві за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму).

Нагадаємо, 13 червня Генеральна прокуратура України проводила обшук у будівлі ПАТ «Укрзалізниця» за фактом розкрадання великої суми грошей.

ФОТО: інтернет

QHA