СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Севастопольцям Володимиру Дудці, Дмитру Штиблікову та Олексію Бессарабову, яких звинувачують у підготовці «диверсій» на території Криму, «Київський районний суд» Сімферополя 7 вересня 2017 року продовжив арешт ще на два місяці, до 8 листопада, повідомляє Кримська правозахисна група.

Затримані у листопаді минулого року громадяни України вже 10 місяців перебувають за гратами.

Нова постанова про продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою севастопольцям винесла «суддя» Яніна Охота.

Як стало відомо Кримської правозахисній групі, всіх трьох фігурантів «справи диверсантів» привозили в «суд» із СІЗО Сімферополя. Засідання суду було відкрите, і родичів пустили в зал засідання.

Нагадаємо, 4 липня 2017 року «Київський районний суд» продовжив фігурантам справи «українських диверсантів» Володимиру Дудці, Дмитру Штиблікову і Олексію Бессарабову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 8 вересня.

Володимира Дудку, Дмитра Штиблікова і Олексія Бессарабова затримали 9 листопада 2016 року у Севастополі. За версією ФСБ, вони є учасниками диверсійно-терористичної групи ГУР Міноборони України.

У КПГ заявляли, що громадяни України, затримані у Криму в період із серпня по листопад 2016 року у справі так званих «українських диверсантів» (Євген Панов, Андрій Захтей, Редван Сулейманов, Володимир Присич, Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов, Володимир Дудка, Гліб Шаблій, Олексій Стогній), позбавлені волі за політичними мотивами з порушенням фундаментальних прав і свобод і є політичними в'язнями.

ФОТО: інтернет

QHA