КАЇР (QHA) -

Міністерство закордонних справ України радить українцям утриматися від поїздок до Єгипту.

Про це повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України, коментуючи продовження владою Єгипту на три місяці надзвичайного стану в країні.

— Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом дії в державі надзвичайного стану і, якщо це можливо, утриматися без крайньої необхідності від поїздок до цієї держави, зокрема з туристичною метою, йдеться у повідомленні.

Тим громадянам, які вже перебувають у Єгипті, рекомендовано врахувати наявні ризики подальшого перебування на території цієї держави і неухильно дотримуватися наступних порад:

Не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі і в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини річки Ніл;

 Виявляти пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни і дельти річки Ніл, туристичних місць в її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, затоки Макаді і затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова ( урорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

Зазначимо, що на новорічні свята до Єгипту вирушило чимало українців. Серед них і народний депутат Сергій Рудик від "Блоку Петра Порошенка". Політик зустрів 2018 рік на курорті в Шарм-ель-Шейху.

Нагадаємо, у липні минулого року в результаті збройних атак у провінції Північний Синай і в районі Ель-Фейюм на півдні Каїра загинули 39 осіб, серед них один поліцейський, 10 військових поранені, повідомили джерела у силах безпеки Єгипту.

Після цих подій влада Єгипту ввела надзвичайний стан в країні.

QHA