КИЇВ (QHA) -

Українські військовослужбовці розповіли про наступи бойовиків біля села Кримського в зоні проведення антитерористичної операції, у результаті чого загинули 4 воїна ЗСУ, троє поранені, один захоплений у полон. Ще двоє бійців пропали безвісти, їх вважали загиблими, але наступного ранку вони вийшли на зв'язок.

Командир підрозділу розповів, що бойовики намагалися пройти в тил до українських військових, проте їх зупинили і переслідували вже на території противника, де українських військовослужбовців і очікувала засідка.

— Ворог притиснув до землі ціле відділення українських піхотинців, розстрілював з кулеметів і танка. Лише коли заробили міномети з української сторони, бойовики відступили, — повідомив він.

QHA повідомляло, що 23 листопада в зоні проведення АТО бойовики терористичних угруповань 7 разів порушували перемир'я, у результаті чого загинули п'ятеро військовослужбовців ЗСУ. Бойове зіткнення відбулося на Луганському напрямку на підступах до Кримського і тривало близько восьми годин. Бойовики обстрілювали укріплення сил АТО з мінометів калібру 82 міліметра і легкого піхотного озброєння.

QHA