КИЇВ (QHA) -

Українські представники у Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню (СЦКК) залишили окуповану територію Донбасу.

Про це повідомив заступник начальника Управління зі зв'язків з громадськістю Збройних сил України Юзеф Венскович. За його словами, українські спостерігачі СЦКК виведені з тимчасово окупованої території Донбасу — міста Соледар.

Венскович уточнив, що колона вийшла сьогодні о 10:30.

Українська сторона в СЦКК і надалі проводитиме моніторинг, сприятиме роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і спостерігатиме за лінією розмежування, фіксуватиме незаконні обстріли і сприятиме режиму припинення вогню, сказав прес-офіцер.

При цьому, за словами Венсковича, українська сторона не володіє інформацією про виведення російських офіцерів в СЦКК з окупованого Донбасу до Росії.

Раніше повідомлялося, що представник України в робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук заявив, що діяльність Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню (СЦКК) на Донбасі після відкликання російських військових може припинитися.

Раніше повідомлялося, що в «ДНР» заявили про те, що російська сторона Спільного центру з контролю і координації режиму припинення вогню (СЦКК) залишила територію Донбасу.

Джерело: УНІАН

QHA