КИЇВ (QHA) -

Рішення Ransomware Protection автоматично відновлює файли на Google-диску, після чого їх можна завантажити на комп'ютер, пише Громадське.

Сервіс у режимі реального часу відстежує атаки вірусу ransomware (віруси-вимагачі — Petya, WannaCry тощо) у хмарі Google-диску. Щойно сканер виявляє атаку (наприклад, вірус починає зашифровувати файли), він блокує її джерело, визначає кількість пошкоджених файлів, а потім автоматично відновлює їх з останньої успішної резервної копії.

Сервіс відстежує роботу співробітників з корпоративними даними у Google-хмарі — які сервіси і додатки отримали доступ до корпоративних даних користувачів, чи є ризики витоку корпоративної інформації, чи відбуваються аномальні завантаження даних на локальні пристрої або хмарні сервіси, хто і коли відправляє в пошті Gmail номери кредитних карток, надає доступ до корпоративних даних на Google-диску третім особам без домена і багато іншого.

Spinbackup заснована 2013 року, її головний офіс знаходиться у Сан-Франциско, а офіс розробки — в Україні. Всього в офісах Spinbackup працює 25 співробітників.

Раніше QHA повідомляло, що 27 червня комп'ютерний вірус-вимагач атакував українські банки, державні та приватні підприємства, медіа, державні відомства.

ФОТО: інтернет

QHA