КИЇВ (QHA) -

Україна внесе Російську Федерацію до переліку держав міграційного ризику. Відповідна норма вказана у рішенні Ради національної безпеки і оборони щодо біометричного контролю на кордоні, яке президент України Петро Порошенко сьогодні ввів у дію, повідомляє прес-служба голови держави.

Нагадаємо, сьогодні, 1 вересня, президент України Петро Порошенко підписав указ про посилення контролю за в'їздом на територію країни, а також зобов'язав уряд запустити з січня 2018 року національну систему триетапної біометричної верифікації іноземців.

Указ Порошенко вводить у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБОУ) від 10 липня 2017 року. Уряду відповідно до указу доручено «вжити заходів щодо вдосконалення законодавства про порядок реєстрації місця проживання та перебування на українській території іноземців, у тому числі громадян Російської Федерації». Президент рекомендував оновити перелік держав у списку міграційного ризику і внести в нього Росію.

Протягом місяця уряд і РНБОУ повинні «забезпечити комплекс заходів щодо посилення контролю за в'їздом до України, виїздом з України іноземців, у тому числі громадян Російської Федерації».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згідно з рішенням РНБО про біометричний контроль на кордоні Україна планує зобов'язати іноземців в електронній формі повідомляти про намір відвідати країну.

ФОТО: інтернет

QHA