КИЇВ (QHA) -

Подальша ескалація напруженості в окупованих районах Луганщини може привести до значного погіршення гуманітарної ситуації та збільшення потоку цивільного населення на територію, підконтрольну уряду України.

Про це повідомила українська сторона СЦКК на сторінці прес-центру штабу АТО в Facebook.

— З огляду на неготовність представників ОРЛО до відкриття КПВВ "Золоте" і критичний стан мостового переходу на КПВВ "Станиця Луганська" очікується можливе збільшення навантаження на КПВВ "Майорськ" та інші КПВВ ОРДО, — сказано в повідомленні.

Також українська сторона СЦКК закликала російську сторону СЦКК і СММ ОБСЄ вжити всіх можливих заходів для забезпечення вільного та своєчасного перетину цивільного населення та уникнення провокацій.

Відзначимо, раніше з'явилася інформація, що ватажок терористичної "ЛНР" Ігор Плотницький заблокований у підвальних приміщеннях будівлі адміністрації в Луганську.

Крім того, повідомлялося, що Плотницкий пообіцяв жителям окупованих територій швидко взяти ситуацію під контроль.

До цього він провів у Луганську нараду, на якій заявив про спробу "державного перевороту". Плотницький зазначив, що при спробі захоплення влади відключили телебачення, мобільний зв'язок і електроенергію. В організації "держперевороту" він звинуватив так званого міністра внутрішніх справ "ЛНР" Ігоря Корнета.

QHA повідомляло, що у "ЛНР" звинуватили в інсценуванні державного перевороту "главу адміністрації" Ігоря Плотницького Ірину Тейцман. "Міністр внутрішніх справ" ЛНР "Ігор Корнет заявив, що "посадові особи" доносили недостовірну інформацію про те, що "співробітники МВС" причетні до протиправних дій.

QHA