ТБІЛІСІ (QHA) -

У Грузії розпочалися військові навчання "Гідний партнер-2017". У них візьмуть участь 3 тисяч військових і 500 одиниць бронетехніки.

На маневри з'їхалися представники США, Великобританії, України, Туреччини, Словенії та Вірменії. Маневри будуть проходити на військовій авіабазі "Вазіані" поблизу аеропорту Тбілісі та завершаться 12 серпня. Планується, що їх відвідає віце-президент США Майк Пенс, який прибуде до Грузії з офіційним візитом.

Нагадаємо, у Чорному морі в середині липня пройшли широкомасштабні українсько-американські навчання «Sea Breeze 2017». Протягом тижня багатонаціональний штаб з планування морських операцій під керівництвом капітана 1-го рангу Андрія Риженка здійснював планування військово-морських операцій.

Паралельно з плануванням відбувалося злагодження тактичних груп кораблів у морі. Також відбулися навчання протичовнової, протикорабельної та протиповітряної оборони, десантні, пошуково-рятувальні та доглядові операції, дії з силового вивільнення та захоплення суден, підводні роботи з розмінування, проводка за тралами, а також пошук підводного човна ВМС Туреччини.

ФОТО: DW

QHA