КИЇВ (QHA) -

Українська Держприкордонслужба посилює патрулювання кордонів у зв'язку з проведенням військових навчань Росії і Білорусії «Захід-2017». Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив помічник глави ДПСУ Олег Слободян.

— Ці заходи проводять ще з початку вересня. У нас стартували командно-штабні навчання, в рамках яких було посилено ділянки кордону на всіх без винятку напрямках, починаючи від зони АТО, північній, західній, південній — тобто на усіх ділянках ми посилюємо заходи принаймні на період до закінчення навчань «Захід -2017», — зазначив Слободян.

Також помічник глави ДПСУ нагадав, що російські військові почали прибувати в Білорусь задовго до початку маневрів, що і стало причиною посилення контролю на кордоні.

Нагадаємо, що 14-20 вересня на території Росії і Білорусі будуть проводитися навчання «Захід-2017». У військових маневрах будуть задіяні до 13 тисяч військовослужбовців. Як заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, російсько-білоруські навчання є спробою тиску не лише на Україну, а й на членів НАТО, і в першу чергу на країни Балтії та Польщу.

ФОТО: інтернет

QHA