АМСТЕРДАМ (QHA) -

Представники України, Нідерландів, Австралії, Бельгії та Малайзії вчора, 20 вересня, підписали угоду, в якій підтвердили свою співпрацю з питання розслідування катастрофи MH17. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Відомство зазначає, що п'ять країн вже працюють разом у Спільній слідчій групі, що займається розслідуванням трагедії, і підписавши угоду, сторони підтвердили свою прихильність висунення звинувачень та організації судового процесу над підозрюваними.

Як повідомляло QHA, Україна та Нідерланди підписали двосторонню угоду про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних з катастрофою літака рейсу МН17 «Малайзійських авіаліній» над Донбасом 17 липня 2014 року. Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди та Україна домовилися, що судові розгляди у справі про катастрофу літака будуть здійснюватися в рамках системи юстиції Нідерландів.

Літак Boeing 777 малайзійських авіаліній, що слідував рейсом MH17, був збитий над східною частиною України 17 липня 2014 року. Загинули всі 298 осіб, що знаходилися на його борту.

За даними попереднього розслідування, ракета "Бук", якою був збитий літак, була доставлена ​​до України з Росії. У полі зору органів юстиції за "активну роль" у цій трагедії знаходяться близько 100 осіб.

QHA