КИЇВ (QHA) -

Жодної загрози Криму з боку України не існує, тим більше, що Крим — українська територія.

Про це заявив представник Міністерства оборони України Олексій Чорнобай.

За його словами, Росія маніпулює інформацією і свідомістю, заявляючи, що з боку України існує загроза жителям Криму і на тлі цього нарощує своє озброєння на анексованій території, зокрема ракетні комплекси С-400.

Це чергова спроба маніпулювання інформацією та свідомістю. Жодної загрози Криму з боку України не існує. Тим більше, що Крим українська територія, а його жителі це громадяни України. Навпаки, саме розширюючи своє міжвидове озброєння, Росія несе загрозу Криму і державам Чорноморського басейну, сказав Чорнобай.

Раніше у Кремлі заявили, що розміщення нових комплексів С-400 в окупованому Росією Криму не варто розцінювати як загрозу.

QHA повідомляло, що два дивізіони зенітних ракетних систем С-400 будуть використовуватися окупаційним російськими військами в окупованому Криму у перші дні 2018 року. Генерал-лейтенант країни-окупанта Віктор Севостьянов уточнив, що дивізіони вже знаходяться на території тимчасово окупованого півострова.

ЗРС дальньої дії С-400 "Тріумф" розробки і виробництва АТ "Концерн ВКО" Алмаз-Антей "призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронного та інших видів протидії.

Система здатна на дальності до 400 км збивати аеродинамічні цілі, а також на дальності до 60 км — балістичні цілі, що летять зі швидкостями до 4,8 км/с на висотах від кількох метрів до кількох десятків кілометрів.

Джерело: УНН

QHA