КИЇВ (QHA) -

Так званий міністр внутрішніх справ «ЛНР» Ігор Корнет заявив, що восени 2016 року окупована частина Луганської області могла повернутися до складу України. Про це він повідомив під час виступу перед «начальником відомства».

Він зазначив, що люди дають свідчення про фальсифікації ще з 2016 року і про нещодавні фальсифікації «держперевороту».

— Але ми не прогавили удар у спину цього разу. Трохи не вийшло повернутися назад, в "неньку". Реально, трохи. Буквально тижнів два, зазначив він.

На підконтрольні бойовикам території міг увійти 3-й полк спецназу української розвідки.

Корнет додав, що всі відкриті в останні тижні справи проти співробітників «МВС ЛНР» надумані.

QHA повідомляло, що подальша ескалація напруженості в окупованих районах Луганщини може привести до значного погіршення гуманітарної ситуації і збільшення потоку цивільного населення на територію, підконтрольну уряду України.

Нагадаємо, Плотницький пообіцяв жителям окупованих територій швидко взяти ситуацію під контроль.

До цього він провів у Луганську нараду, на якій заявив про спробу "державного перевороту". Плотницкий зазначив, що при спробі захоплення влади відключили телебачення, мобільний зв'язок і електроенергію. В організації "держперевороту" він звинуватив так званого міністра внутрішніх справ "ЛНР" Ігоря Корнета.

Раніше QHA повідомляло, що в "ЛНР" звинуватили в інсценуванні державного перевороту "главу адміністрації" Ігоря Плотницького Ірину Тейцман. "Міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет заявив, що "посадові особи" доносили недостовірну інформацію про те, що "працівники МВС" причетні до протиправних дій.

QHA