БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Міністр оборони України Степан Полторак провів переговори з міністром оборони Канади Харьітом Сінхом Сайаном про можливість закупівлі оснащення для Збройних сил України. Про це він повідомив на прес-конференції в Брюсселі 29 червня, повідомляє УНІАН.

— З міністром оборони Канади ми обговорили ситуацію в сфері безпеки в Україні та світі, а також терористичні напади і кібератаку, яка сталася в Україні. Ми обговорили стан військово-технічного співробітництва та можливість закупівлі в Канаді оснащення для Збройних сил України на наступний рік, — заявив Полторак, зазначивши, що запросив канадського міністра на День Незалежності України.

Як повідомив міністр оборони, він також провів зустріч з міністром оборони Австралії, під час якої обговорювали розширення співпраці оборонних відомств України та Австралії, зокрема, у питаннях обміну досвідом та інформацією.

— У серпні делегація Міністерства оборони вперше за 25 років на рівні заступника міністра оборони буде перебувати в Австралії, де буде обговорюватися наша співпраця з дуже важливою країною, яка одна з перших підтримала нас з початку агресії Російської Федерації, — підкреслив міністр оборони України.

Нагадаємо, що 19 червня Степан Полторак, перебуваючи з робочим візитом у Франції, зустрівся з міністром національної оборони Турецької Республіки Фікром Ишіком. Сторони обговорили питання подальшого розвитку відносин, зокрема, посилення військово-технічного співробітництва та організації спільних проектів військово-промислових комплексів України і Туреччини.

ФОТО: Твіттер HarjitSajjan

QHA