КИЇВ (QHA) -

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандит заявляє, що Україна готова передати бойовикам 309 осіб в обмін на 87 українських заручників, які перебувають в полоні на Донбасі, повідомляють «Українські Новини» з посиланням на виступ в ефірі 5 каналу.

— Ми вийшли вже конкретно до точки, коли ми почали обговорювати формулу звільнення. Ми говоримо про те, що з боку ОРДЛО підтверджують 87 наших заручників, які незаконно утримуються в Донецьку і Луганську. Ми готові розглядати звільнення за формулою «309 на 87», сказав він.

Тандит додав, що серед 309 осіб, яких українська сторона готова передати, немає тих, хто вчинив особливо тяжкі злочини або злочини, які не мають відношення до антитерористичної операції.

ТКГ проведе засідання в Мінську (Білорусь) сьогодні, 6 вересня.

Раніше перший заступник голови Верховної Ради, представник України в підгрупі з гуманітарних питань ТКГ Ірина Геращенко повідомила, що 144 людини перебувають у полоні бойовиків у зоні АТО. За її словами, українській стороні відомо про місце перебування 87 з 144 заручників, проте бойовики підтверджують тільки 71.

ФОТО: інтернет

QHA