КИЇВ (QHA) -

Українська сторона на переговорах в Мінську в середу нагадає про свою пропозицію обміняти заручників, які перебувають на непідконтрольній території Донбасу, за формулою «88 на 313», повідомляє перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

— На гуманітарній групі ключовою темою буде питання звільнення заручників. На минулому раунді переговорів у Мінську Україна вже інформувала, що готова помилувати 313 кримінальних злочинців, де це дозволяє українське законодавство, заради звільнення 88 українських заручників, які утримуються на окупованих територіях, сказала вона журналістам у вівторок після завершення засідання Верховної Ради.

Геращенко зазначила, що це ті 88 заручників, яких підтвердила інша сторона, тому що весь список людей, яких хоче встановити і обміняти Україна, налічує 144 особи.

Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську заплановане на середу, 4 жовтня.

QHA повідомляло, що терористи в ОРДЛО вимагають обміняти затриманого на Донбасі російського військовослужбовця Віктора Агєєва на утримуваних ними заручників-українців.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

QHA