АНКАРА (QHA) -

До звільнених від бойовиків районів Сирії повернуть біженців.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган.

— Ми почнемо з Манбіджа, щоб покінчити з цими іграми уздовж наших кордонів, і будемо продовжувати це робити до тих пір, поки регіон не буде повністю вільний, — зазначив він.

За його словами, окрім звільнення північних районів Сирії від курдів, яких Туреччина вважає терористами, Анкара має намір створити у регіоні умови для повернення 3,5 млн. сирійських біженців, які знайшли притулок на території Турецької республіки.

Відзначимо, п'ятий день операції "Оливкова гілка" в Сирії, яку проводять турецькі військові, ознаменувався тим, що Анкара перекидає додаткову бронетехніку в район бойових дій.

Вчора загони сирійської опозиції за підтримки ЗС Туреччини, просуваючись вглиб сирійського Афріну із західного напрямку, забезпечили контроль над селищем ель-Хамам у Джіндересе і звільнили 14 сіл від терористів.

Раніше прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калин заявив BBC, що Туреччина не бореться проти курдів у Афріні. Калин зазначив, що операція «Оливкова гілка» не спрямована проти курдського народу, населення Сирії або Афріну.

Джерело: АА

QHA