КИЇВ (QHA) -

У зоні проведення антитерористичної операції в результаті обстрілів загинув боєць Першої окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Віктор Матюхін з позивним "Казах". Про це в Facebook повідомляє командир роти Дмитро Коцюбайло.

— Ворог України забрав життя нашого бійця — Першої штурмової роти ДУК ПС — друга Казаха. Він переїхав з Казахстану до України, вивчив мову. Став на захист нашої країни. Казах був найстаршим бійцем підрозділу. Прикладом для багатьох, мав величезний бойовий досвід. Пройшов довгий бойовий шлях у лавах Першої штурмової роти. Віддано, з неймовірною спрагою звільнення українських територій боровся проти ворога України до останньої хвилини свого життя, — йдеться в повідомленні.

На сайті Львівської міськради повідомляється, що загиблому бійцеві був 51 рік. Останнім часом перед тим, як відправитися на Донбас, він проживав у Львові.

Раніше QHA повідомляло, що 3 грудня в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на сході України у результаті бойових дій загинув військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ), ще четверо отримали поранення.

Раніше QHA повідомляло, що за добу 3 жовтня окупанти на Донбасі 30 разів порушували режим припинення вогню. На Луганському напрямку на декількох ділянках лінії зіткнення окупанти застосували зброю, яка згідно Мінських угод мала була бути відведеною.

QHA