КИЇВ (QHA) -

У Дніпрі у військкоматі незаконно утримують людину.

Про це повідомила юрист і волонтер Юлія Сегеда на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що 23-річний Василь Кравець приїхав до військкомату для вирішення питання з приписним свідоцтвом, після чого його на всю ніч залишили у казармі.

— Всю ніч його утримували в казармі, зараз відправили на шикування. Я тільки що говорила по телефону з капітаном Устименком, який сказав, що хлопець "виконує свій конституційний обов'язок". Такими методами ми нормальну армію не створимо!!! Хлопець не боїться військкоматів, пішов туди спокійно сам, .... а що в результаті? Нічого, що це незаконне затримання та позбавлення волі? написала юрист.

Вона додала, що молодій людині вдалося викликати поліцію, але його не випускали до патрульних і намагалися відібрати телефон під час розмови з правоохоронцями.

Раніше QHA повідомляло, що, в порушення міжнародного гуманітарного права, у Севастополі 1 жовтня окупаційна влада починає осінню призовну кампанію.

Близько 400 севастопольців будуть направлені на проходження служби у Збройних Силах Російської Федерації. Зазначається, що понад 100 осіб з них пройдуть службу в регіонах Російської Федерації.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест з приводу наміру Російської Федерації провести призов на військову службу в окупованому Криму. У відомстві зажадали забезпечити неухильне дотримання Росією своїх міжнародних зобов'язань як держави-окупанта, а також повною мірою виконати резолюцію ООН.

QHA