ВАШИНГТОН (QHA) -

Війну проти України, розв'язану Росією, повністю гібридною вважати не можна, так як Кремль ввів свої війська на територію іншої країни, а всі дії окупантів проводяться під керівництвом генерала Герасимова, який очолює Генштаб ЗС Росії, повідомляє  Inforesist з посиланням на інтерв'ю з Майком Помпео, який очолює ЦРУ .

Йому було поставлене питання, чи використовує Росія методи фізичної сили для того, щоб домогтися поставлених цілей, або ж для цього використовуються «зелені чоловічки», на що Помпео заявив, що насправді розклад сил трохи інший.

— Ще в молодості я очолював танковий взвод, і у цей період існував ризик приходу російських військ до країн Заходу. Їм вдавалося домогтися безлічі своїх цілей, при цьому жодного танка перекинуто не було. Ймовірно, в Україні справи йдуть трохи інакше, так як сюди Росія доставила лише частину танків через міжнародні кордони. Хочу зазначити, що ще у 70-х роках була створена доктрина Герасимова, яка передбачає ведення війни негібридних методом, — зазначив глава ЦРУ.

Помпео зазначив, що сьогодні генерал Герасимов — начальник Генштабу ЗС РФ "вищий військовий лідер Росії. І він це здійснює".

ФОТО: інтернет

QHA