ЛУГАНСЬК (QHA) -

21 листопада центр окупованого Луганська заблокували люди у військовій формі з автоматами і бронетранспортером.

Відзначається, що люди в балаклавах і з автоматами оточили адміністративні будівлі, зокрема, будівлю так званого "МВС ЛНР", і перекрили прохід і проїзд по вулицях. На них немає розпізнавальних знаків.

На прохання розповісти, що відбувається, люди у військовій формі або нічого не відповідають, або говорять: "Без коментарів", або називають свої дії "плановими навчаннями". Керівник Центру з взаємодії з громадськістю сепаратистського "МВС" Сергій Колесников не зміг прокоментувати факт оточення центральних вулиць.

— У Луганську під управління МВС підігнали БТР, будівлю оточили озброєні люди, деякі з ручними гранатометами. Схоже, Корнет вирішив "оскаржити рішення суду" про звільнення з посади міністра. Тепер головне, щоб у процесі "подачі апеляції" не постраждали жителі навколишніх будинків. Ці війнушки відбуваються в самому центрі міста, — повідомив користувач Андрій Діхтяренко.

Після цього на сайті МВС так званої "ЛНР" з'явилося звернення колективу МВС до Плотницького з проханням не переслідувати Корнета.

У зверненні йдеться про те, що Корнета оббрехали з метою "дискредитації органів внутрішніх справ і дестабілізації ситуації в Луганській Народній Республіці".

— Нам — співробітникам всього Міністерства внутрішніх справ ЛНР — хотілося б мати можливість спокійно і цілеспрямовано працювати в єдиній, згуртованій команді тільки під керівництвом міністра внутрішніх справ в особі Корнета Ігоря, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора місія ОБСЄ, яка проводила моніторинг на територіях, підконтрольних "ЛНР", розповіла про зафіксовані порушення, що стосуються відведення озброєнь.

Зокрема, розташування реактивних систем залпового вогню системи "Град" зафіксували біля села Хрустального — на території, підконтрольній сепаратистам.

QHA