КИЇВ (QHA) -

Жителі селища Талове, яке знаходиться у 39 кілометрах від окупованого бойовиками «ЛНР» Луганська, поскаржилися спостерігачам ОБСЄ на відсутність мобільного зв'язку.

Про це повідомляється в оперативному зведенні Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

— Команда СММ зазначила, що у непідконтрольних уряду районах було припинено надання деяких послуг мобільного зв'язку. У селищі Талове власниця магазину висловила спостерігачам стурбованість з приводу такого припинення надання послуг, заявивши, що жителям селища необхідно викликати таксі або швидку допомогу для перевезення хворих до медичних закладів, — йдеться у повідомленні.

У СММ відзначили, що жінка, яка проживає у підконтрольному Україні районі, турбується з приводу своєї бабусі, яка проживає в ОРДЛО, і з якою сім'я втратила зв'язок через припинення надання послуг. Аналогічна ситуація спостерігається і в Донецьку.

Нагадаємо, учора ввечері, 13 січня, бойовики обстріляли з зенітних установок і гранатометів позиції українських прикордонників біля КПВВ Гнутове у Донецькій області.

Упродовж минулої доби підрозділи російських бойовиків на Донбасі зробили шість обстрілів позицій ЗСУ. Один військовослужбовець отримав бойову травму.

Істочннік: LIGA.net

QHA