АЛЕППО -

Військові фахівці в Сирії, досліджуючи зброю знищених терористів, встановили, що снайпери заборонених у РФ угруповань "Ісламська держава" і "Джебхат ан-Нусра" використовують приціли нічного бачення з електронікою, виробленою на російських підприємствах, повідомляє джерело з посиланням на дані експертів, які вивчали зброю бойовиків.

— Ми знайшли так звані електронно-оптичні перетворювачі (ЕОП), вироблені на російських підприємствах. Яким чином вони потрапили до зони бойових дій, невідомо, — повідомили експерти.

Відзначається, що відповідно до російського законодавства, вивозити такі прилади за межі Росії заборонено. За однією з версій, обладнання могли переправити до Сирії через треті країни, до яких ПНБ або комплектуючі для них з Росії поставляються офіційно.

За даним фактом проводиться дослідча перевірка.

Нагадаємо, Міністерство оборони Росії стверджує, що РФ і урядові війська режиму Асада не використовували у Сирії хімічної зброї, а загибель сотні мирних жителів 4 квітня сталася «через попадання авіаудару в цехи виробництва хімічної зброї», що належать силам опозиції.

ФОТО: інтернет

QHA