КИЇВ (QHA) -

Державна служба з надзвичайних ситуацій 30 березня починає масштабні перевірки закладів масового скупчення людей по всій країні на предмет виконання вимог безпеки, перш за все, пожежної. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман за підсумками наради з главою ДСНС Миколою Чечоткіним, повідомляється на офіційному сайті Кабміну.

— Державна служба з надзвичайних ситуацій на виконання рішення уряду від завтрашнього дня починає масштабні перевірки закладів масового скупчення людей на предмет виконання вимог безпеки, перш за все пожежної, — йдеться у повідомленні.

За словами Гройсмана, перевірку безпеки установ необхідно провести якомога швидше у повній координації з місцевою владою. Також прем'єр висловив упевненість, що перевірки не стануть інструментом тиску, а організують безпеку громадян.

У свою чергу Чечоткін підтвердив, що перевірки почнуться вже у п'ятницю, 30 березня, і будуть відбуватися в усіх суспільних закладах країни в режимі додаткового тренування персоналу.

Раніше Гройсман на засіданні Кабміну заявив, що в Україні проведуть масштабні перевірки торгових центрів, дитячих садів та шкіл після пожежі в ТРЦ «Зимова вишня» у Кемерово (РФ). Прем'єр-міністр підкреслив, що за місяць ДСНС подасть звіти про результати перевірки по всій країні.

QHA