КИЇВ (QHA) -

У полку «Азов» на Донбасі вже є зброя виробництва Сполучених Штатів Америки (США). Про це повідомив провідний дослідник проекту BellingCat з питань Східної Європи та Євразії Арік Толер на своїй сторінці у Twitter.

— Багато галасу навколо офіційної згоди уряду США на продаж протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» Україні, але на лінії фронту на Донбасі полк «Азов» вже має виготовлену у США летальну зброю, — написав він.

Дослідник BellingCat пообіцяв незабаром опублікувати докази наявності летальної зброї США у «Азова».

Нагадаємо, в Росії висловили розчарування тим, що США видали одній з компаній ліцензію на поставку Україні великокаліберних снайперських гвинтівок. Перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич заявив, що американці «штовхають українських силовиків до війни».

Раніше повідомлялося, що уряд США наближається до зміни політики щодо надання Україні оборонної зброї.

Колишній заступник генсека Північноатлантичного альянсу, експерт Центру досліджень зовнішньої політики США Atlantic Council Александер Вершбоу заявив, що настав час президенту США Дональда Трампу надати летальну зброю Україні, що має стати найкращим запобіжником від подальшої агресії Росії і сприятиме відновленню суверенітету України.

ФОТО: УНІАН

QHA